Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 17.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


17.03.2021
 
Про затвердження Порядку створення та використання матеріального резерву територіальної громади Новогродівської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», керуючись статями 38, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок створення та використання матеріального резерву територіальної громади Новогродівської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (додається).

2. Затвердити розпорядження Новогродівського міського голови від 17 березня 2021 року №55-р «Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву територіальної громади Новогродівської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Новогродівської міської ради від 21.02.2018 №27 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріального резерву м.Новогродівка для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» та рішення виконкому Новогродівської міської ради від 22.08.2016 №118 «Про створення матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в м.Новогродівка».

Новогродівський міський голова                                      Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: