Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 48-р від 03.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03.03.2021 №48-р
 
Про утворення складу робочої групи з питань, пов’язаних з виявленням, обліком нерухомого майна,яке має ознаки безхазяйного або від умерлої спадщини

З метою врегулювання питань набуття територіальною громадою Новогродівської міської ради права комунальної власності на безхазяйні нерухомі речі, відумерлу спадщину та знахідки, реалізації норм ст. 335, 337, 338, 1277 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Утворити робочу групу з питань, пов’язаних з виявленням, обліком нерухомого майна,яке має ознаки безхазяйного або відумерлої спадщини.

2. Затвердити склад робочої групи з питань, пов’язаних з виявленням, обліком нерухомого майна,яке має ознаки безхазяйного або відумерлої спадщини (додається)

3. Координацію дій щодо виконання розпорядження міського голови покласти на заступника міського голови РОЖЕНКА Миколу Вікторовича, контроль залишаю за собою.

Міський голова                                                                                     Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: