Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 44-р від 03.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03.03.2021 №44-р
 
Про План заходів щодо наповнення бюджету Новогродівської міської територіальної громади у 2021 році, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів

З метою забезпечення якісного виконання бюджету Новогродівської міської територіальної громади у 2021 році, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року  № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (із змінами) та керуючись Бюджетним кодексом України, статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити План заходів щодо наповнення бюджету Новогродівської міської територіальної громади у 2021 році, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів виконавчих органів Новогродівської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, головним розпорядникам бюджетних коштів:

1)  В межах повноважень забезпечити виконання заходів, затверджених цим

розпорядженням.

2)  Визначити  очікувані  річні  показники  залучення додаткових

надходжень до бюджету Новогродівської міської територіальної громади та економії бюджетних коштів, та надати їх  фінансовому управлінню до 02 квітня 2021 року за встановленою ним формою.

3)  Щомісяця до 02 числа місяця, наступного за звітним, надавати

фінансовому управлінню інформацію про виконання Плану заходів за встановленою ним формою.

3. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на фінансове управління (Коломієць), контроль на першого заступника міського голови Зябрева О.А.

Міський голова                                                          Олександр ШЕВЧЕНКО



Вкладення: