Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 46-р від 03.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03.03.2021 №46-р
 
Про Комісію з питань роботи зі службовою інформацією в виконкомі міської ради

В зв’язку з кадровими змінами, з метою сприяння забезпечення єдиного порядку обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв, які створюються в процесі діяльності, відповідно до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736, Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання,  використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради, затвердженої розпорядженням міського голови від 07 березня 2017 року № 37, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити склад Комісії з питань роботи зі службовою інформацією в виконкомі міської ради в новій редакції (додається).

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ діловодства, контролю та кадрової роботи (Кондакова), контроль залишаю за собою.

3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 05.05.2017 № 78-р «Про Комісію з питань роботи зі службовою інформацією в виконкомі міської ради» із змінами.

Міський голова                                                           Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: