Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 45-р від 03.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03.03.2021 №45-р
 
Про затвердження списку посадових осіб, які мають доступ до службової інформації, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»

В зв’язку з кадровими змінами, з метою забезпечення захисту службової інформації, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради, затвердженої розпорядженням міського голови від 07 березня 2017 року № 37-р, на підставі Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» із змінами, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити список посадових осіб місцевого самоврядування, які в межах своїх повноважень, мають доступ до службової інформації, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» (додається).

2. Попередити посадових осіб згідно затвердженого списку про персональну відповідальність за забезпечення захисту проходження документів, які містять службову інформацію, їх збереженість та множення.

3. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Носовська) ознайомити посадових осіб згідно затвердженого списку з розпорядженням міського голови від 07 березня 2017 року № 37-р «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в виконкомі Новогродівської міської ради»

4. Визнати таким,  що  втратило  чинність  розпорядження  міського  голови  від 10.04.2019 № 58-р «Про затвердження списку посадових осіб, які мають доступ до службової інформації, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» (із змінами).

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: