Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 51-р від 10.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10.03.2021 №51-р
 
Про підготовку та відзначення в територіальній громаді Новогродівської міської ради 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

З метою гідного відзначення в територіальній громаді Новогродівської міської ради 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, а також  вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відповідно до Указу Президента України від 09.12.2020 №556/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи» та на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.02.2021 №130/5-21 «Про підготовку та відзначення в Донецькій області 35-х роковин Чорнобильської катастрофи», керуючись  статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити  план заходів  про підготовку та відзначення в територіальній громаді Новогродівської міської ради 35-х роковин Чорнобильської катастрофи (далі план заходів) (додається).

2. Управлінням та відділам міської ради забезпечити виконання заходів та надання інформації про виконання завдань відділу з організаційних і представницьких питань в термін до 16.12.2021.

3. Рекомендувати начальнику відділу поліції №3 (м.Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області підполковнику поліції Кузнєцова І.В. забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час проведення масових заходів.

4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з організаційних і представницьких питань (Гусак), контроль – на заступника міського голови Рябцеву А.В.

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО



Вкладення: