Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 52-р від 10.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10.03.2021 №52-р
 
Про проведення тижня, присвяченого Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом в територіальній громаді Новогродівської міської ради

З метою підвищення ефективної реалізації державної політики у сфері запобігання поширенню туберкульозу, активізації інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики туберкульозу та у зв'язку з Всесвітнім Днем боротьби із захворювання на туберкульоз, на виконання плану роботи міської ради з питань протидії  туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2021 рік, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

        

1. Провести в територіальній громаді Новогродівської міської ради тиждень,  присвячений  Всесвітньому  дню боротьби з туберкульозом  з 23.03.2021 по 31.03.2021 року.

2. Затвердити заходи проведення тижня боротьби з туберкульозом (додаються).

3. КНП "Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради" (Братішко), відділу освіти (Кухтіна) забезпечити проведення заходів і поінформувати ЦСС про стан виконання заходів в термін до 16.04.2021 року.

4. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на міський центр соціальних служб (Носовська), контроль на заступника міського голови Аллу Рябцеву.

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: