Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 30 від 15.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


15.02.2021 №30
 
Про затвердження складу та положення Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, на підставі протоколу установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради від 01.02.2021, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»(зі змінами), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради (додається).

2. Затвердити Положення про Громадську раду при виконкомі Новогродівської міської ради (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 19.12.2018 №249 «Про затвердження складу та положення про громадську раду при виконкомі Новогродівської міської ради.

4. Відділу з організаційних і представницьких питань (Гусак) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради до 17.02.2021 та забезпечити розміщення інформації про роботу Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради в рубриці «Громадська рада».

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з організаційних і представницьких питань (Гусак), контроль – на секретаря міської ради Бєгалі Л.В.

Новогродівський

міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО

                                                                                                      Вкладення: