Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 40 від 15.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.02.2021 №40
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення територіальної громади Новогродівської міської ради, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши  звернення громадян територіальної громади Новогродівської міської ради, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення Новогродівської міської ради, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням  Новогродівської  міської ради від 23.12.2020 № 8/3-6 та рішенням Новогродівської міської ради від 28.02.2020 № 7/66-5 «Про розмір допомоги на поховання деяких категорій громадян», Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, згідно протоколу засідання Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від  05.02.2021 №1, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством для всіх категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Литвиновій Л.М., Приймак Н.І., Соколенко О.І. – на придбання твердого побутового палива; Вакареву С.Д., Даниловій В.О., Митрофановій Л.П. – на поховання; Рябійчук Д.Б. – на соціально-побутові потреби; Другак Л.І. – на ліквідацію наслідків пожежі.

2. Фінансовому  управлінню (Коломієць)  профінансувати видатки  згідно кошторису  міського управління соціального захисту населення у сумі 7000 грн. та поштові видатки  7,00, для надання   матеріальної   допомоги громадянам.

3. Новогродівському міському  управлінню соціального захисту населення (Мямліна)  виплатити матеріальну допомогу громадянам.

Міський голова                                                                                       Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: