Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 12.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


12.03.2021
 
Про затвердження Програми надання фінансової підтримки для матеріально-технічного забезпечення військової частини А 1376 на 2021 рік

Розглянувши лист військової частини А 1376, про виділення коштів для сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини А 1376, яка дислокована на території Новогродівської міської ради та бере участь у операції Об’єднаних сил, з метою  сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності України, забезпечення прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави, ефективного впливу на зміцнення законності та правопорядку у військових формуваннях в ході проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області, в тому числі на території громади Новогродівської міської згідно до Закону України «Про оборону України», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указ Президента України від 05.05.2014 №453/2014 “Про заходи щодо зміцнення національної безпеки України у воєнній сфері”, постанови Верховної Ради України від 06.05.2014 № 1238-VІІ „Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави”, відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську Програму надання фінансової підтримки для матеріально-технічного забезпечення військової частини А 1376 на 2021 рік (далі – Програма), яка тимчасово дислокована в м.Новогродівка (додається).

2. Фінансовому управлінню (Коломієць) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті.

3. Організаційне виконання рішення покласти на відділ з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новогродівської міської ради (Кирик), першого заступника міського голови Зябрєва О.А.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Константинов).

Новогродівський міський голова                                       Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: