Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.03.2021
 
Про перейменування централізованої бухгалтерії відділу культури м.Новогродівка

Відповідно до Цивільного кодексу України, Законів України «Про культуру», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 23.12.2020 №8/4-2 «Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати централізовану бухгалтерію відділу культури м.Новогродівка (код ЄДРПОУ 26288599) на «Централізовану бухгалтерію відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради».
  2. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Петренко) провести державну реєстрацію змін в порядку, передбаченому чиним законодавством.
  3. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Савулу Ю.П.

Новогродівський міський голова                                            Олександр ШЕВЧЕНКО