Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.03.2021
 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва системи водопостачання в с. Орлівка, Покровського району, Донецької області

Відповідно до  статей 12, 79-1, 122 Зе­ме­ль­но­го ко­де­к­су Укра­ї­ни, статей 19, 25, 50  Закону України “Про землеустрій”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва системи водопостачання в с. Орлівка, Покровського району, Донецької області, орієнтовною площею 4,0 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Новогродівську міську раду визначити замовником робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення зазначеної в п.1 даного рішення земельної ділянки.
  3. Виготовлений проект надати на розгляд та затвердження до Новогродівської міської ради в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

      Міський голова                                                                                      Олександр ШЕВЧЕНКО