Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.03.2021
 
Про приєднання сільських бібліотек до Новогродівської міської бібліотеки для дорослих та затвердження у новій редакції Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дорослих

З метою реалізації прав громадян на бібліотечне обслуговування, забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються у бібліотеках і надаються у тимчасове користування громадянам, забезпечення громадянам рівних прав на бібліотечне обслуговування, незалежно від їхньої статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання у відповідності до Конституції України, Закону України «Про культуру», Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 23.12.2020 №8/4-2 «Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу», від 05.01.2021 №8/4-2 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради комунальних закладів культури, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради», від 21.01.2021 №8/5-12 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради комунальних закладів культури, що знаходяться в управлінні Мар’їнської районної ради», від 11.02.2021 №8/7-1 «Про затвердження передавальних актів комунальних закладів культури та точок обліку на приєднання до договору на споживання електричної енергії, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради, в комунальну власність Новогродівської міської ради», від 11.02.2021 №8/7-9 «Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність Новогродівської міської ради об’єктів передачі, що знаходяться в управлінні Мар’їнської районної ради», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Від імені та в інтересах Новогродівської територіальної громади приєднати до Новогродівської міської бібліотеки для дорослих Михайлівську, Миколаївську та Галицинівську сільські бібліотеки у статусі філій без створення ними юридичної особи.
  2. Затвердити у новій редакції Статут Новогродівської міської бібліотеки для дорослих (додається).
  3. Затвердити Положення про сільські бібліотеки - філії Новогродівської міської бібліотеки для дорослих (додається).
  4. Уповноважити завідувача Новогродівської міської бібліотеки для дорослих (Кузема) провести державну реєстрацію Статуту в порядку, передбаченому чиним законодавством.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Новогродівської міської ради від 12.12.2018 №7/25-4 «Про затвердження Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дорослих».
  6. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Савулу Ю.П.

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

СТАТУТ НОВОГРОДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ (НОВА РЕДАКЦІЯ)

Положення про сільські бібліотеки - філії Новогродівської міської бібліотеки для дорослих