Друкувати


11.03.2021
 
Про надання згоди на розробку детального плану території для будівництва системи водопостачання в селі Новожеланне, Покровського району, Донецької області

 Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті  12 Закону України «Про основи містобудування», статті 12  Земельного кодексу України, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» з метою відведення земельної ділянки для будівництва системи водопостачання в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області,  керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 ВИРІШИЛА:                                                                            

  1. Надати Новогродівській міській раді згоду на розробку детального плану території для будівництва системи водопостачання в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області.
  2. Визначити Новогродівську міську раду замовником містобудівної документації зазначеної в п.1 цього рішення, шляхом укладання договору з проектною організацією щодо розроблення відповідної містобудівної документації. 
  3. Після розроблення містобудівної документації та проведення громадських слухань, подати зазначений детальний план території для  будівництва системи водопостачання в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області на затвердження сесії  Новогродівської міської ради.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ архітектури, містобудування і земельних відносин Новогродівської міської ради (Пермінова).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

 Міський голова                                                        Олександр ШЕВЧЕНКО