Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.03.2021
 
Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівській міській раді

З метою забезпечення права громадян на участь у формуванні складу Молодіжної ради при Новогродівській міській раді,налагодження конструктивної взаємодії між органами місцевого самоврядування та молоддю громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

в и р і ш и л а:

  1. Створити ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівській міській раді та затвердити її персональний склад згідно з додатком (додається).
  2. Ініціативній групі у передбаченому порядку та строки забезпечити:

2.1.         Підготовку, узгодження та оприлюднення повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівській міській раді, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

2.2.         Прийом заяв та відповідних документів претендентів до складу Молодіжної ради, перевірку їх на відповідність встановленим вимогам.

2.3.         Підготовку та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівській  міській раді.

  1. Координацію роботи ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівській міській раді покласти на відділ культури, молоді та спорту Новогродівської   міської ради.
  2. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Новогродівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Юлію Савулу.
  4. Рішення міської ради від 21.06.2019 № 7/57-6 «Про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Новогродівській міській раді» вважати таким, що втратило чинність.

Новогродівський

міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток