Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 32-р від 15.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15.02.2021 №32-р
 
Про організацію перевезення дітей дошкільного віку

З метою організації безпечного перевезення дітей дошкільного віку від місця проживання села Галицинівка, села Карлівка до дошкільного навчального закладу, який знаходиться в населеному пункті Мемрик, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупвлі», Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року №1184 «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Начальнику відділу освіти м. Новогродівка Кухтіній Р.М. в термін до 01.03.2021:
  • Забезпечити закупівлю послуги з перевезення дітей дошкільного віку від місця проживання села Галицинівка, села Карлівка до дошкільного навчального закладу, який знаходиться в населеному пункті Мемрик і в зворотному напрямку;
  • Процедуру закупвлі послуги провести з дотриманням спеціальних вимог щодо перевезення груп дітей.
  • Про вжиті заходи щодо забезпечення перевезення дітей дошкільного віку від місця проживання села Галицинівка, села Карлівка до дошкільного навчального закладу, який знаходиться в населеному пункті Мемрик, звітувати заступнику міського голові Рябцевій А.В. щопонеділка.
  1. Заступнику міського голови Рябцевій А.В. в термін до 02.03.2021 надати міському голові доповідну записку про стан виконання розпорядження, у разі необхідності – клопотати про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.

Міський голова                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО