Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 29-р від 12.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12.02.2021 №29-р
 
Про призначення відповідального за ведення військового обліку

З метою організації ведення військового обліку у виконкомі Новогродівської міської ради, відповідно пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2017 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

  1. Призначити Дендер Тетяну Юріївну, провідного спеціаліста відділу діловодства, контролю та кадрової роботи, відповідальним за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у виконкомі Новогродівської міської ради .
  2. Під час тимчасової відсутності Дендер Т.Ю. (відпустка, хвороба, відрядження) ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у виконкомі Новогродівської міської ради здійснює Кондакова Наталія Вікторівна, начальник відділу діловодства, контролю та кадрової роботи.
  3. Розпорядження міського голови від 04.10.2018 № 153-р «Про покладання обов’язків з ведення військового обліку» вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО