Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/8-21 від 26.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.02.2021 №8/8-21
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Бубічу Олегу Юрійовичу за адресою: м. Новогродівка, вул. Лікарняна (навпроти будинку №31)

Розглянувши заяву громадянина Бубіча Олега Юрійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність відповідно до статей 12, 22, 23, 116, 118, 121 та п. 12 перехідних положень Земельного кодексу України,    керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл Бубічу Олегу Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, орієнтовною площею 0,0500 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради, розташованої за адресою: м. Новогродівка, вул. Лікарняна (навпроти буд. №31).
  2. Громадянину Бубічу Олегу Юрійовичу замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) та подати її на затвердження Новогродівської міської ради у встановленому законом порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський  голова                                                                                         Олександр ШЕВЧЕНКО