Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/8-19 від 26.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.02.2021 №8/8-19
 
Про затвердження передавальних актів Галицинівської сільської ради

Розглянувши передавальні акти  Галицинівської  сільської ради, надані головою комісії з реорганізації Галицинівської сільської ради, у відповідності до статей 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, статей  4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статті 2 Закону України «Про бухгалтерських облік та фінансову звітність в Україні», Правил організації діловодства та зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України, рішень Новогродівської міської ради від 18.11.2020 №8/1-1 «Про результати виборів і визнання повноважень Новогродівського міського голови Покровського району Донецької області», від 18.11.2020 №8/1-2 «Про результати виборів і визнання повноважень депутатів Новогродівської міської ради Покровського району Донецької області», від 15.12.2020 №8/2-5 «Про початок реорганізації Галицинівської сільської ради шляхом приєднання до Новогродівської міської ради», на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України  від 06.05.2020 №540-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Донецької області», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», керуючись статтями 26, 59,  розділом V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити передавальні акти документів, що стосуються питань архітектури, містобудування і земельних відносин Галицинівської сільської ради (код ЄДРПОУ 05379665), місцезнаходження: вулиця Середи, будинок 1, село Галицинівка, Мар’їнський район, Донецька область (додається). 
  2. Відділу архітектури, містобудування і земельних відносин (Пермінова) забезпечити зберігання документів, прийнятих Комісією з прийняття майна, активів та зобов’язань, що стосуються питань архітектури, містобудування і земельних відносин Галицинівської сільської ради, з моменту їх надходження і до передачі до архіву міської ради, у відділі архітектури, містобудування і земельних відносин за адресою: Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Паркова, буд. 10.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський  голова                                                                                          Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток