Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/8-16 від 26.02.2021 р. Не чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.02.2021 №8/8-16
 
Про затвердження організаційної структури комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка

У зв’язку з виробничою необхідністю, з метою удосконалення організаційної структури комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка, підвищення рівня і якості послуг, які надаються населенню, створення сприятливих умов для проживання, відпочинку та побуту громадян, керуючись статями 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити з 01.03.2021 організаційну структуру комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка, згідно додатку .
  2. Тимчасово виконуючої обов’язки директора комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка Резниковій О.О. внести зміни до штатного розкладу комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка згідно затвердженої організаційної структури та скоригувати фонд оплати праці підприємства.
  3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Новогродівської міської ради від 23.12.2015 №7/3-22 «Про внесення змін до штатного розкладу комунального підприємства «Міський гуртожиток» м.Новогродівка».

Міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток