Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/8-10 від 26.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.02.2021 №8/8-10
 
Про виконання за 2020 рік Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2020 рік

Заслухавши звіт начальника відділу економіки Шевченко Л.С. про виконання протягом 2020 року Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2020 рік, міська рада відзначає, що реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку міста на 2020 рік відбулася в складних умовах розвитку економіки міста на фоні нестабільної роботи бюджетоутворюючих підприємств, проте дозволила забезпечити вирішення низки програмних заходів, пов’язаних з розв’язанням пріоритетних соціальних проблем міста. Протягом звітного періоду виконувалися заходи, що мають соціальну спрямованість у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, молодіжної політики, соціального захисту населення тощо.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт про виконання за 2020 рік Програми економічного і соціального розвитку м. Новогродівка на 2020 рік, що додається, взяти до відома (додається).
  2. Визначити, що в результаті спільних дій Новогродівської міської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ, організацій, розташованих на території м. Новогродівка, забезпечено виконання основних заходів та показників Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка  на 2020 рік.

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6