Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/8-4 від 26.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.02.2021 №8/8-4
 
Про затвердження переліку адміністративних послуг для надання через центр надання адміністративних послуг у місті Новогродівка

З метою забезпечення відкритості та доступності інформації щодо порядку надання адміністративних послуг, на виконання Закону України «Про адміністративні послуги», рішення Новогродівської міської ради від 15.12.2020 №8/2-8 «Про затвердження структури Новогродівської міської ради та її виконавчих органів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити перелік  адміністративних послуг  для  надання через Центр надання адміністративних  послугу місті Новогродівка  та через  віддалені робочі місця адміністраторів відділу з питань надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради в новій редакції (додається).
  2. Начальнику відділу з питань надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради забезпечити оприлюднення на веб-сайті  Центру надання адміністративних послуг у місті Новогродівка оновленого  переліку адміністративних послуг. 
  3. Рішення Новогродівської міської ради від 28.08.2020 №7/75-1 «Про затвердження переліку адміністративних послуг для надання через Центр надання адміністративних послуг у місті Новогродівка» та п.2 рішення міської ради від 29.01.2021 №8/6-8 «Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг у місті Новогродівка» вважати такими, що втратили чинність.

Міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток 1

Додаток 2