Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 23-р від 01.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01.02.2021 №23-р
 
Про затвердження Плану заходів на 2021 рік щодо реалізації у територіальній громаді Новогродівської міської ради Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

З метою створення сприятливих умов  для зміцнення здоров’я громадян як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права особи на оздоровчу рухову активність, відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 24 вересня 2020  року № 1053/5-20  «Про реалізацію Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

з о б о в ’ я з у ю:

  1. Затвердити план заходів на 2021 рік щодо реалізації у територіальній громаді Новогродівської міської ради Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація» (далі – план заходів), що додається.
  2. Відповідальним за виконання плану заходів структурним підрозділам забезпечити виконання заходів у межах бюджетних призначень, передбачених на 2021 рік і інформувати відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради про стан виконання заходів до 13  грудня 2021 року.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, контроль – на відділ діловодства, контролю та кадрової роботи.

Міський голова                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток