Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 36-р від 22.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22.02.2021 №36-р
 
Про доповнення переліку осіб, відповідальних за зберігання та використання печаток і штампів

З метою забезпечення зберігання і законного використання печаток і штампів з повним найменуванням Новогродівської міської ради, з урахуванням вимог ДСТУ 4163-2003, відповідно до пункту 69 Інструкції з діловодства в Новогродівській міській раді, затвердженої рішенням виконкому від 20 січня 2021 року №3, відповідно рішення Новогродівської міської ради від 15 грудня   2020 року № 8/2-8 «Про затвердження структури Новогродівської міської ради та її виконавчих органів», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Доповнити список осіб, які несуть персональну відповідають за зберігання і законність використання печаток і штампів згідно додатку.
  1. Відділу обліку та звітності (Ляшенко) взяти на облік печатки і штампи, які виготовлені для головного спеціаліста і адміністраторів відділу надання адміністративних послуг.
  1. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Кондакова) видати  печатки і штампи під особистий підпис, відповідальним за використання та зберігання печаток і штампів.
  1. Внести доповнення до розпорядження міського голови від 01.06.2018  №85-р «Про затвердження відповідальних за зберігання печаток і штампів».
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого   справами виконкому Наталію Кириченко.

Міський голова                                                                Олександр ШЕВЧЕНКО