Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 42-р від 26.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26.02.2021 №42-р
 
Про затвердження складу експертної комісії виконкому

В зв’язку з кадровими змінами, з метою організації і проведення експертизи цінності документів, що утворилися в діловодстві Новогродівської міської ради, для забезпечення тимчасового зберігання архівних документів, відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи»,  Типового  положення  про  експертну  комісію  державного   органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19.06.2013 № 1227/5, наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» від 18.06.2015 № 1000/5, згідно розподілу обов’язків між керівними працівниками Новогродівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 21.12.2020 № 225, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Затвердити склад експертної комісії виконкому (додається).
  2. Експертній комісії затвердити Положення про експертну комісію виконкому міської ради та Положення про архів виконкому міської ради на засіданні комісії.
  3. Відповідальним за  архів  виконкому  міської  ради призначити  головного спеціаліста відділу діловодства, контролю та кадрової роботи Носовську Олену Ігорівну.
  4. Визнати розпорядження міського голови від 03.03.2017 № 35-р «Про експертну комісію міської ради» (із змінами) таким, що втратив чинність.

Міський голова                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО