Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 40-р від 24.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24.02.2021 №40-р
 
Про знищення штампів та печатки з повним найменуванням Новогродівської міської ради

В зв’язку із зміною структури Новогродівської міської ради, з метою дотримання вимог ДСТУ 4163-2003, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок  ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію»,  пункту 69 Інструкції з діловодства в Новогродівській міській раді, затвердженої рішенням виконкому від 20 січня 2021 року №3, рішення Новогродівської міської ради від 15 грудня  2020 року № 8/2-8 «Про затвердження структури Новогродівської міської ради та її виконавчих органів»,  керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Знищити штампи та печатку з найменуванням Новогродівської міської ради:
  • Проста кругла печатка Новогродівської міської ради «Відділ державної реєстрації»;
  • Штамп Відділу державної реєстрації Новогродівської міської ради Донецької області «МІСЦЕ ПЕРЕБУВАННЯ ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ»;
  • Штамп Відділу державної реєстрації Новогродівської міської ради Донецької області «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ»;
  • Штамп Відділу державної реєстрації Новогродівської міської ради Донецької області «ЗНЯТО З ЗАРЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ».
  1. Постійно діючій комісії по списанню матеріальних активів та запасів здійснити знищення штампів та печатки з найменуванням Новогродівської міської ради та скласти відповідний акт.
  2. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Кондакова) внести зміни про факт знищення штампу та печатки в Журналі обліку та видачі печаток і штампів відділів міської ради.

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток