Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 02.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


02.03.2021
 
Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради

З метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Новогродівської міської ради, для оголошення  переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради,  відповідно до Закону України «Про відходи», керуючись постановами Кабінету Міністрів України  від 10.12.2008  № 1070  «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами), від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами), рішення Новогродівської міської ради від 29.01.2021 №8/6-15  «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради  та затвердження конкурсної документації», керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з надання послуг  з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради, згідно протоколу № __ від 10 березня  2021 року (додається).

2. Визнати ____________ переможцем конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради  терміном  _________ з ________ 2021 року по ________ року.

3. Новогродівській міській раді (Шевченко) укласти з переможцем конкурсу Договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території  Новогродівської міської ради відповідно діючого законодавства.

4.  Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Колісниченко) передати виконавцю послуг  з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради __________, в оперативне управління контейнери у кількості 121 од., встановлених на контейнерних майданчиках, розташованих в багатоповерховій забудові міста.

5. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Колісниченко). 

 

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО