Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


01.03.2021
 
Про надання дозволу громадянам *** та ** на підписання від імені їх малолітньої дочки ***, *** року народження, договорів: купівлі – продажу житлового будинку і земельної ділянки за адресою: м. Новогродівка, вул. *, буд. 2, кв.2 на її ім´я та купівлі – продажу приватизованої квартири за адресою: м. Новогродівка, вул. *, 27/33, в якій 1/2 частка належить їх малолітній дочці.

Розглянувши висновок міської служби у справах дітей від   № , та документи громадян *** та  *** керуючись статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства» статтею 71 Цивільного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», статтею 177 Сімейного кодексу України,  та  підпунктом «б» пункту 4 частини 1 статті 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл громадянам ** та ** на підписання від імені їх малолітньої дочки ***, *** року народження, договорів:

1)      купівлі – продажу  житлового будинку і  земельної ділянки за   адресою: м. Новогродівка,  вул.  * буд. 2, кв.2  на її ім´я,

2)      купівлі – продажу приватизованої  квартири за адресою: м. Новогродівка,                     вул. *, 27/33, в якій 1/2 частка належить  їх малолітній дочці.  

  1. Зобов'язати громадян * у триденний термін після здійснення нотаріальних дій надати до служби у справах дітей Новогродівської міської ради копію договору купівлі – продажу житлового будинку і земельної ділянки за   адресою: м. Новогродівка,   вул. *, буд. 2, кв.2  на ім´я  малолітньої ***, *** року народження. 

                      

Міський голова                                                            Олександр ШЕВЧЕНКО