Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


01.03.2021
 
Про продовження функціонування прийомної сім’ї на базі родини ***в якій виховується особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування ***, * року народження, в територіальній громаді Новогродівської міської ради

На території Покровського  району за адресою: вул. ***, буд.*, кв.*,            с. *, проживає прийомна сім’я, створена на базі *** року народження, яка  функціонує  згідно з розпорядженням голови Покрвської районної державної адміністрації Донецької області  від 29.11.2010 №582 «Про створення прийомної сім'ї на базі родини  *** і влаштування на виховання та спільне проживання малолітньої ***».  

 *** року народження, перебувала на первинному обліку в службі  у справах дітей  Торецької міської ради.  Рішенням виконкому Торецької міської ради від 15.10.2012 №431  за  дитиною закріплене  житло за адресою: Донецька обл., м. Торецьк, вул. *, буд. *, кв.*.

Враховуючи розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації,    від .2021 № «Про припинення функціонування ПС», у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою та ліквідацією Покровського району, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 12 червня 2020 року №710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області»,  керуючись статтями 24, 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 1, 6, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського   піклування»,  постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження положення про прийомну сім'ю», від  24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»,  підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

Продовжити  функціонування прийомної сім’ї на базі родини *** в якій виховується особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування *** року народження, в територіальній громаді  Новогродівської  міської  ради.  

  1. Покласти на прийомну мати *** персональну відповідальність за життя, здоров'я, фізичний та психічний розвиток прийомної дитини.
  2. Службі у справах дітей міської ради (Маценко):

    1)     Підготувати договір про забезпечення функціонування прийомної сім'ї  *.

  1. Міському центру соціальних служб (Носовська):

    1)     Закріпити за прийомною сім’єю ***. спеціаліста по соціальній роботі.

   2)     Забезпечити здійснення соціального супроводу прийомної родини * та надати  комплекс  послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування сім’ї.

  1. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна):

    1)     Здійснити призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей, які позбавлені батьківського піклування та грошового забезпечення прийомній родині за надання соціальних послуг у прийомній сім’ї за рахунок коштів державного бюджету.

  1. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної   медично - санітарної  допомоги  Новогродівської міської ради» (Мальчина):

    1)     Здійснювати диспансерний нагляд за прийомною родиною.

    2)     Організувати проходження двічі на рік медичного огляду прийомної дитини.

  1. Відділу поліції № 3 (м. Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області (Кузнєцов):

    1)     Інформувати міську службу у справах дітей  у разі встановлення фактів  правопорушень та проявів асоціальної поведінки з боку дітей та прийомних батьків, про вжиті профілактичні заходи.

  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на міську службу у справах дітей (Маценко), контроль – на   заступника міського голови Рябцеву А.В.

           

Новогродівський міський голова                                                             Олександр ШЕВЧЕНКО