Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


01.03.2021
 
Про продовження функціонування прийомної сім’ї на базі родини *** та *** в якій виховуються діти: ***, року народження, та ***, року народження, в територіальній громаді Новогродівської міської ради

На території Покровського   району за адресою: вул.*, буд.36, с. *, проживає прийомна сім’я, створена на базі родини *** року народження, та *** року народження, яка  функціонує  згідно з розпорядженням голови Покрвської районної державної адміністрації Донецької області  від 16.08.2012 №364 «Про створення прийомної сім'ї на базі родини  ***  і влаштування на виховання та спільне проживання малолітнього ***».  Родину поповнено  розпорядженням голови Покровської райдержадміністрації від 03.03.2015 №41 «Про поповнення прийомної сім'ї ***  та влаштування на виховання і спільне проживання малолітнього ***».  ***,  року народження, та ***року народження, перебувають на первинному обліку в службі  у справах дітей  Добропільської міської ради.  Житла та майна діти  не мають.

Враховуючи розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації,    від .2021 № «Про припинення функціонування ПС», у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою та ліквідацією Покровського району, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 12 червня 2020 року №710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області»,  керуючись статтями 24, 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 1, 6, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського   піклування»,  постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження положення про прийомну сім'ю», від  24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»,  підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Продовжити функціонування прийомної сім’ї на базі родини *** та ***в якій виховуються діти:   ***,  року народження, та ***,  року народження, в територіальній громаді  Новогродівської  міської  ради.  
  2. Покласти на прийомних батьків: ***. та .*** персональну відповідальність за життя, здоров'я, фізичний та психічний розвиток прийомних дітей.
  3. Службі у справах дітей міської ради (Маценко):

    1)     Підготувати договір про забезпечення функціонування прийомної сім'ї  ***. та  ***

   2)     Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання прийомних  дітей.

   3)     Готувати щорічно до 30 грудня звіт про стан утримання та розвитку дітей в прийомній сім`ї.

  1. Міському центру соціальних служб (Носовська):

    1)     Закріпити за прийомною сім’єю ***. та  *** спеціаліста по соціальній роб

   2)     Забезпечити здійснення соціального супроводу прийомної родини Данилової  та надати  комплекс  послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування сім’ї.

    3)     Забезпечити щоквартально обмін інформацією про стан здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї та надавати міській службі у справах дітей щорічно звіт                до 15 грудня про виконання плану соціального супроводу дітей та сім’ї.

  1. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна):

    1)     Здійснити призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей, які позбавлені батьківського піклування та грошового забезпечення прийомній родині за надання соціальних послуг у прийомній сім’ї за рахунок коштів державного бюджету.

    2)    Забезпечити щорічне оздоровлення   прийомних дітей на пільгових умовах.

  1. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної   медично - санітарної  допомоги  Новогродівської міської ради» (Мальчина):

    1)     Здійснювати диспансерний нагляд за прийомною родиною.

    2)     Організувати проходження двічі на рік медичного огляду прийомних дітей.

    3)     Забезпечити щоквартально обмін   інформацією про стан здоров`я дітей, дотримання прийомною  родиною рекомендацій лікаря  та надавати міській службі у справах дітей щорічно звіт  до 15 грудня   про стан здоров`я дітей, дотримання прийомною  родиною рекомендацій лікаря.

  1. Відділу поліції № 3 (м. Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області (Кузнєцов):

    1) Забезпечити щоквартально обмін інформацією про стан здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї та надавати міській службі у справах дітей щорічно звіт   до 15 грудня про наявність правопорушень та проявів асоціальної поведінки з боку дітей та прийомних батьків, про вжиті профілактичні заходи.

  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на міську службу у справах дітей (Маценко), контроль – на   заступника міського голови Рябцеву А.В.

           

Новогродівський міський голова                                                             Олександр ШЕВЧЕНКО