Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 22.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


22.02.2021
 
Про печатки і штампи старостинських округів

З метою належного надання адміністративних послуг на всій території Новогродівської міської територіальної громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», керуючись статтями 26, 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Виготовити прості круглі печатки старостинських округів Новогродівської міської ради для довідок, актів обстеження, вчинення нотаріальних дій, реєстрації актів цивільного стану.
  2. Затвердити опис простих круглих печаток старостинських округів Новогродівської міської ради (додається).
  3. Персональну відповідальність за збереження та використання простих круглих печаток старостинських округів Новогродівської міської ради покласти на старост відповідно.
  4. Старостам (Джига, Круподеря, Хрустальова) при отриманні простих круглих печаток старостинських округів здати до відділу діловодства, контролю і кадрової роботи (Кондакова) печатки і штампи відповідних сільських рад для знищення.
  5. Внести зміни до Положення про старосту Новогродівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 15 грудня 2020 року №8/2-7 «Про утворення старостинських округів на території Новогродівської міської ради Донецької області», виклавши пункт 4 Розділу ІV «Організація діяльності старости» Положення в такій редакції: «Старості видається проста кругла печаткавідповідного старостинського округу Новогродівської міської ради Донецької області без зображенням Державного Герба України. Староста несе персональну відповідальність за збереження і законність використання печатки».

Міський голова                                                            Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток