Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 22.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


22.02.2021
 
Про затвердження базових рівнів споживання енергоресурсів бюджетними закладами і комунальними підприємствами м. Новогродівка на 2021 рік

Заслухавши інформацію начальника управління міського господарства,  з метою виконання рішень виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 23.08.2017 № 130 «Про створення системи моніторингу споживання енергоресурсів в бюджетних закладах та установах   м. Новогродівка», від 23.05.2018 № 73 «Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту міста Новогродівка», керуючись статтями 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію   управління   міського  господарства про споживання енергоресурсів бюджетними закладами і комунальними підприємствами міста Новогродівка у 2020 році взяти до відома.
  2. Затвердити базові рівні споживання електричної, теплової енергії та холодної води бюджетними закладам  і комунальними підприємствами міста  Новогродівка на 2021 рік (додаються).
  3. Відділам, управлінням, закладам та комунальним підприємствам міста додержуватись затверджених базових рівнів споживання електричної та теплової енергії.
  4.  Координацію дій за виконанням рішення покласти на управління міського господарства (Якушенко). У разі виявлення систематичного недотримання затверджених базових рівнів, здійснювати аналіз причин та клопотати перед керівництвом про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб та вжиття заходів по усуненню виявлених недоліків неефективного використання енергоресурсів.  
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Роженко М.В.

      

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток 1

додаток 2

додаток 3