Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 22.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


22.02.2021
 
Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою в м.Новогродівка

Розглянувши заяву уповноваженої особи Селидівського РЕМ АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»  Подставкина О.С. (Довіреність від 18.02.2021 № 98) щодо видачі дозволу на порушення об’єкту благоустрою в м.Новогродівка,  відповідно статті  7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», згідно статей 16, 26-1 Закону України   «Про благоустрій населених пунктів», керуючись статтями 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати начальнику Селидівського РЕМ АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» Домащенку Д.В., дозвіл на порушення об’єкту благоустрою в м.Новогродівка, а саме заміна кабельної лінії КЛ -6 кВт від ТП 18А до ТП19; від ЦРП4 до ТП14; від ЦРП1 до ТП5; від ЦРП3 до ЦРП4.
  2. Встановити термін дії дозволу до 31.12.2021.
  3. Зобов’язати начальника Селидівського РЕМ АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» Домащенко Д.В. привести об’єкт благоустрою у належний стан протягом десяти робочих днів  після закінчення виконання земляних або ремонтних робіт.
  4. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на начальника відділу комунального господарства та благоустрою управління міського господарства Новогродівської міської ради Колісниченко А.М.

Міський голова                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО