Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 22.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


22.02.2021
 
Про затвердження заходів з підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Новогродівської міської територіальної громади до роботи в зимових умовах 2021-2022 р.р.

З метою своєчасної та якісної підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Новогродівської міської територіальної громади до осінньо-зимового періоду  2021-2022 р.р., відповідно до Законів України «Про загальну середню освіту» і  «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630  «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись статтями 30 та 32 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Затвердити:

1)       Заходи щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства, житлового фонду та об’єктів соціальної сфери Новогродівської міської   територіальної   громади     до роботи в осінньо-зимовий  період     2021-2022 р.р. (додаються).

2)      Склад робочої групи для здійснення контролю за своєчасним виконанням робіт з підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Новогродівської міської територіальної громади до роботи в зимових умовах 2021-2022 р.р. (надалі – Робоча група) (додається).

  1. Робочій групі (Роженко) забезпечити:

1)      Координацію дій щодо підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Новогродівської міської територіальної громади до нового опалювального періоду 2021-2022 р.р.

2)      Надання щомісячно до 10 та 20 числа, починаючи з травня 2021 року, звітів про хід виконання запланованих заходів до Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації.

  1. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності рекомендувати завершити опалювальний період 2021-2022 років в термін до 15 квітня 2021 року в залежності від погодних умов.
  2. Рекомендувати начальнику Селидівського району електричних мереж АТ «ДТЕК «Донецькі електромережі» Домащенко Д.В. надати у термін до 01.04.2021 до управління міського господарства Новогродівської міської ради план-графік виконання ремонтних робіт на 2021 рік підвідомчих об’єктів

Селидівському РЕМ, розташованих на території Новогродівської міської територіальної громади.

  1. Рекомендувати суб’єктам  відносин   у сфері теплопостачання -  ТОВ «Теплосервіс-Новогродівка» (Циганенко) і ПП «Енергія» (Горбунов),      які надають послуги з теплопостачання в опалювальний період дошкільним і учбовим закладам в м.Новогродівка,  у термін до 20.08.2021 надати до відділу освіти м.Новогродівка акти стану готовності теплових господарств до роботи  в опалювальний період 2021-2022 р.р.
  2. Координацію дій за виконанням даного рішення покласти на  начальника відділу комунального господарства та благоустрою управління міського господарства Новогродівської міської ради Колісниченко А.М. та начальника відділу освіти м.Новогродівка  Кухтіну Р.М., контроль - на заступника міського голови  Роженка М.В.

Міський голова                                                                             Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток