Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/7-3 від 11.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

11.02.2021 №8/7-3
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 02.12.2017 № 7/35-4

У зв’язку з проведенням перших місцевих виборів депутатів, міського голови Новогродівської міської ради та кадровими змінами у складі міської комісії з питань подальшого використання демонтованих будівельних матеріалів Новогрдівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 02.12.2017 № 7/35-4 «Про створення міської комісії з питань подальшого використання демонтованих будівельних матеріалів Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7», виклавши п.1 у новій редакції, а саме: «1. Затвердити  склад міської комісії з питань подальшого  використання демонтованих будівельних матеріалів Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 (додається)».
  2. Комісії:
  • Проводити засідання комісії з обстеження демонтованих будівельних матеріалів раз на квартал під час проведення робіт з капітального ремонту.
  • Складати відповідні акти.
  • Клопотати перед міською радою щодо розподілу демонтованого матеріалу, що може бути використаний повторно або частково.
  • Проводити списання непридатних для подальшого використання демонтованих будівельних матеріалів.
  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                                Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток