Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 24-р від 01.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01.02.2021 №24-р
 
Про виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців»

З метою забезпечення безперебійної роботи щодо здійснення відділом ведення Державного реєстру (далі - Реєстр) виборців щомісячного поновлення та опрацювання бази даних Реєстру, відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6 «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців», постанови Центральної виборчої комісії від 26.01.2021 № 24 «Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" у зв'язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій»,  керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Старостам Круподері Н.С., Джига І.І., Хрустальовій О.Б. всебічно сприяти організації роботи у відповідних старостинських округах щодо збору і підготовки необхідних документів для проведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідному населеному пункті.

2. Відділу надання адміністративних послуг (Гарбіш) до 5го числа кожного місця забезпечити подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, виборчі адреси яких належать до територій Новогродівської міської територіальної громади, до відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради в порядку статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

3. Відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради (Верлан) забезпечити

1) Актуалізацію бази даних Державного реєстру виборців стосовно виборців, виборчі адреси яких на лежать до території населених пунктів, що приєднались до Новогродівської міської ради.

2) Інформування виборців, органів, закладів, установ, що є суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, щодо місця знаходження відділу ведення Державного реєстру виборців Новогродівської міської ради.

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО