Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 10.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


10.02.2021
 
Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва територіальної громади Новогродівської міської ради на 2021 - 2022 роки

З метою забезпечення розвитку малого і середнього підприємництва територіальної громади Новогродівської міської ради на 2021 - 2022  роки, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

ВИРІШИЛА:

                      
 1. Затвердити  Програму  розвитку малого і середнього підприємництва територіальної громади Новогродівської міської ради на 2021 - 2022  роки (далі-Програма), що додається.

 2. Фінансування Програми  розвитку малого і середнього підприємництва територіальної громади Новогродівської міської ради на 2021 - 2022  роки здійснювати відповідно до кошторису витрат на її виконання, що затверджується на кожний рік.

 3. Співвиконавцям Програми розвитку малого і середнього підприємництва територіальної громади Новогродівської міської ради на 2021 - 2022  роки забезпечити виконання заходів та інформувати відділ економіки Новогродівської міської ради про хід і результати виконання заходів Програми  щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Новогродівської міської ради з питань бюджету, фінансів і цін, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування.

Міський голова                                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток