Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.02.2021
 
Про затвердження Порядку набуття територіальною громадою Новогродівської міської ради права комунальної власності на безхазяйне нерухоме майно та відумерлу спадщину та Порядку набуття територіальною громадою Новогродівської міської ради права комунальної власності на знахідки

З метою врегулювання питань набуття територіальною громадою  Новогродівської міської ради права комунальної власності на безхазяйні нерухомі речі, відумерлу спадщину та знахідки, реалізації норм ст. 335, 337, 338, 1277 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 26, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок набуття територіальною громадою Новогродівської міської ради права комунальної власності на безхазяйне нерухоме майно та відумерлу спадщину згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок набуття територіальною громадою Новогродівської міської ради права комунальної власності на знахідки згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Константинов О.О.).

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО

 Вкладення: