Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.02.2021
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2020 № 8/2-13

На виконання Законів України «Про повну загальну середню освіту»,  «Про освіту», відповідно до звернення батьків с.Михайлівка до депутата Новогродівської міської ради, з метою соціального захисту дітей з багатодітних родин, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Викласти п.1 рішення Новогродівської міської ради від 15.12.2020 № 8/2-13 у новій редакції, а саме:

«1. Начальнику відділу освіти м.Новогродівка Кухтіній Р.М.:

1) Забезпечити в закладах загальної середньої освіти 100% безкоштовним гарячим харчуванням учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів, батьки яких є учасниками АТО/УБД/ООС;  в закладах дошкільної освіти забезпечити 100 % безкоштовним харчуванням вихованців пільгових категорій, вихованців, батьки яких є учасниками АТО/УБД/ООС  за рахунок коштів місцевого бюджету.

2)  Встановити пільгу на харчування у розмірі 50 % для учнів (вихованців) із багатодітних родин, що навчаються (виховуваються) в закладах освіти Новогродівської міської територіальної громади.

3) Вартість харчування в закладах загальної середньої освіти для учнів : сніданок – 19 грн., обід – 25 грн..

4) Спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Покровському районі та Селидівською міжміською філією державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» забезпечити дотримання вимог санітарного законодавства в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста щодо постачання, зберігання, дотримання термінів реалізації продукції, недопущення отруєнь та спалахів гострих  кишкових  інфекцій серед дітей.

5) Залучати представників управління Держпродспоживслужби в  Покровському районі при проведенні конкурсної закупівлі по визначенню організації, що надаватиме послуги з організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів  м. Новогродівка.»

2. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Безручко).

Міський голова                                                                                       Олександ ШЕВЧЕНКО