Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/6-19 від 29.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.01.2021 №8/6-19
 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва свердловини по вул. Центральна в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва свердловини по вул. Центральна в  с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області Відповідно до  статей 12, 79-1, 122 Зе­ме­ль­но­го ко­де­к­су Укра­ї­ни, статей 19, 25, 50  Закону України “Про землеустрій”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Новогродівська міська рада

 ВИРІШИЛА:

1.  Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва свердловини по вул. Центральна в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області, орієнтовною площею 0,1 га за рахунок  земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради.

2.  Новогродівську міську раду визначити замовником робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення зазначеної в п.1 даного рішення земельної ділянки.

3.  Виготовлений проект надати на розгляд та затвердження до Новогродівської міської ради в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою  (Тасиць).

   

      Міський голова                                                                           О.М. Шевченко