Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/6-17 від 29.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.01.2021 №8/6-17
 
Про надання згоди на розробку детального плану території для будівництва свердловини по вул. Центральна в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті  12 Закону України «Про основи містобудування», статті 12  Земельного кодексу України, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» з метою відведення земельної ділянки для будівництва свердловини по вул. Центральна в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області,  керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Новогродівська міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Надати Новогродівській міській раді згоду на розробку детального плану території для будівництва свердловини по вул. Центральна в с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області.
  2. Визначити Новогродівську міську раду замовником містобудівної документації зазначеної в п.1 цього рішення, шляхом укладання договору з проектною організацією щодо розроблення відповідної містобудівної документації. 
  3. Після розроблення містобудівної документації та проведення громадських слухань, подати зазначений детальний план території для  будівництва свердловини по  вул. Центральна с. Новожеланне, Покровського району, Донецької області на затвердження сесії  Новогродівської міської ради.
  4. Організаційне виконання рішення покласти на відділ архітектури, містобудування і земельних відносин Новогродівської міської ради (Бучок).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                                                 О.М. Шевченко