Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/6-15 від 29.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.01.2021 №8/6-15
 
Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради та затвердження конкурсної документації

У зв’язку із закінченням 09.04.2021 строку Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка, укладеного  10.04.2020 Новогродівською міською радою  з комунальним підприємством «Комунтех» м.Новогродівка, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Новогродівської міської ради, створення конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг, забезпечення впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Новогродівської міської ради, на підставі Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173, відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 27.03.2019  №318 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 10.12.2011 №1070  «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових  відходів на території Новогродівської міської ради. 
  2. Утворити конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради (далі – Конкурсна комісія)  та затвердити її склад,  додається.
  3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових  відходів  на території Новогродівської міської ради,  додається.   
  4. Конкурсній комісії:

4.1. Підготовку та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради здійснювати відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

4.2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення побутових відходів  на території Новогродівської міської ради  в районній газеті  «Наша Зоря»  та розмістити його на офіційному веб-сайті Новогродівської міської  ради.

  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Колісниченко).

Новогродівський міський  голова                                                                                           О.М. Шевченко