Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/6-7 від 29.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.01.2021 №8/6-7
 
Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються відділом архітектури, містобудування і земельних відносин

З метою створення зручних та сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами і вдосконалення порядку надання адміністративних послуг та належної реалізації положень Відповідно до пункту 1 статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», керуючись  статтею 26, підпунктом 4 пункту «б» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг з питань архітектури, містобудування і земельних відносин, що надаються відділом архітектури, містобудування і земельних відносин Новогродівської міської ради (додаються).
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 30.10.2018 №7/49-8 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг в м. Новогродівка» та рішення міської ради від 4.12.2019 №7/61-24 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються відділом містобудування та архітектури».
  3. Начальнику відділу з питань надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради Гарбіш Т.І. забезпечити внесення змін та доповнень до переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг м. Новогродівка.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                                           О.М. Шевченко

Додатки