Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/6-3 від 29.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.01.2021 №8/6-3
 
Про хід виконання Програми соціального захисту осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які потребують соціального захисту на 2016-2020 роки та функціонування соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які опинились в складних життєвих обставинах Новогродівського міського центру соціальних служб у 2020 році

 Заслухавши інформацію директора Новогродівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Носовської Т. О. "Про хід виконання Програми соціального захисту осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які потребують соціального захисту на 2016-2020 роки та функціонування соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які опинились в складних життєвих обставинах Новогродівського міського центру соціальних служб» у 2020 році,  на виконання рішення Новогродівської міської ради від 30.12.2010  № 6/2-13 "Про створення Соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які опинились в складних життєвих обставинах Новогродівського міського центру соціальних служб ",  керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.    Вважати стан реалізації Програми соціального захисту осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які потребують соціального захисту  на 2016-2020 роки та функціонування соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб, які опинились в складних життєвих обставинах Новогродівського міського центру соціальних служб " у 2020 році такою, що відповідає сучасним вимогам.
  2.   Новогродівському міському центру соціальних служб (Носовська) у 2021 році:

1) Забезпечити ефективне функціонування Соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які повертаються в місто з інтернатних закладів і не мають закріпленого житла, і осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.

 2) Проводити профілактичні заходи щодо пропагування здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я.

 3) Забезпечити вирішення проблем, пов'язаних з соціальною адаптацією осіб з числа дітей-сиріт та підготовки їх до самостійного життя в суспільстві.

  1. Заслухати звіт про результати виконання Програми в І кварталі 2022 року на пленарному засіданні Новогродівської міської ради.

Міський голова                                                                                           О.М. Шевченко