Друкувати


02.02.2021
 
Про підсумки роботи у 2020 році щодо виконання бюджету Пенсійного фонду України по м. Новогродівка та завдання на 2021 рік

Заслухавши інформацію заступника голови комісії з припинення Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Медведєвої Г.Б. про підсумки роботи щодо виконання бюджету Пенсійного фонду України по м. Новогродівка та завдання на 2021 рік, виконком міської ради відмічає, що у виконанні покладених законом зобов’язань по нарахуванню та виплати пенсій 9,6тис. пенсіонерів міста управління розраховує на закріплені в бюджеті групи доходів. Власні надходження покривають лише 18,6% потреби на виплату пенсій в місті. Основним джерелом власних коштів (99,2%) є єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), адміністрування якого здійснюється Державною податковою службою України.   

Надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду відбувається за участі та співпраці Державної податкової служби України, Державної виконавчої служби, Державної служби України з питань праці, органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів тощо.

Для забезпечення стабільного режиму фінансування і виплати пенсій мешканцям міста та наповнення бюджету Пенсійного фонду України, керуючись Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та статтями 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Інформацію заступника голови комісії з припинення Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Медведєвої Г.Б. про підсумки роботи у 2020 році щодо виконання бюджету та завдання на 2021 рік прийняти до відома.
  2. Роботу Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області щодо виконання бюджету визнати такою, що спрямована на виконання пріоритетних завдань, визначених урядом та Пенсійним фондом України.
  3. Рекомендувати міській тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат врахувати завдання та доручення згідно рішення засідання колегії Донецької обласної адміністрації від 02.08.2018 № 6.
  4. Рекомендувати Міжвідомчій робочій групі з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, врахувати завдання та доручення згідно рішення засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації від 27.09.2018 № 8.
  5. Рекомендувати Новогродівському міському відділу Державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) підвищити результативність виконавчих дій з примусового стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску та інших обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України.
  6. Рекомендувати Селидовському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України:

1) продовжити роботу щодо виконання доходної частини бюджету по управлінню;

2) скоординувати дії щодо наповнення доходної частини бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості;

3) продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу з платниками щодо погашення заборгованості по єдиному внеску, зарахування страхового стажу, дотримання законодавства про працю та наслідків порушення чинного законодавства.   

  1. Координацію дій по виконанню рішення покласти на заступника голови комісії з припинення Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Медведєву Г.Б., контроль за виконанням рішення на заступника Новогродівського міського голови Рябцеву А.В.

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО

Пояснювальна записка до проєкту рішення засідання виконавчого комітету Новогродівської міської ради