Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 21-р від 01.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01.02.2021 №21-р
 
Про оголошення конкурсного відбору на посаду керівника комунального підприємства

У зв’язку з тим, що станом на 1 лютого 2021 року посада директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» є вакантною, з метою  забезпечення стабільної роботи підприємства, підвищення  ефективності  та  прозорості  діяльності комунальних підприємств, вдосконалення   порядку   застосування контрактної  форми наймання на роботу керівників підприємств, що перебувають в комунальній власності Новогродівської міської ради, на підставі рішення Новогродівської міської ради від 19.01.2021 №8/5-2 «Про делегування повноважень щодо керівників комунальних підприємств», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Оголосити конкурсний відбір на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток».
  2. Затвердити:

1) Склад Комісії з проведення Конкурсного відбору на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» (додається).

2) Кваліфікаційні вимоги до претендентів на участь у конкурсному відборі на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» (додається).

3) Перелік документів, що подаються для участі у конкурсному відборі на участь у конкурсному відборі на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» (додається).

4) Вимоги до конкурсної пропозиції (перспективного плану розвитку підприємства) (додається).

  1. Відділу з організаційних і представницьких питань (Гусак) забезпечити негайне оприлюднення на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток».
  2. Заяви щодо участі у конкурсному відборі та інші документи приймаються протягом 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення за адресою: вулиця Олега Кошового, буд.46, відділ комунального господарства Управління міського господарства Новогродівської міської ради (1й поверх), місто Новогродівка, Донецька область, 85483, понеділок-п’ятниця 800-1600, електронна адреса, за якою приймаються щодо участі у конкурсному відборі: novogrodovka@meta.ua.
  1. Дане розпорядження затвердити на черговому засіданні міської ради.

Міський голова                                                                                        Олександр ШЕВЧЕНКО

ДодаткиВкладення: