Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


01.02.2021
 
Про створення комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування

 З метою забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, сприяння ефективному вирішенню питань зайнятості неповнолітніх осіб, попередження безробіття серед вказаної категорії громадян та з метою упорядкування складу міської комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, керуючись статтею 14 «Закону України «Про зайнятість населення» та статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити комісію з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування (далі - Комісія), та затвердити її персональний склад (додається).
  2. Затвердити Положення про Комісію з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування (додається).
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та громадських організацій міста сприяти забезпеченню гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, сприяти ефективному вирішенню питань зайнятості неповнолітніх осіб, попередженню безробіття серед вказаної категорії громадян.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на Новогродівський міський центр зайнятості (Сергєєва), контроль - на заступника міського голови Рябцева А.В.
  5. Рішення виконкому міської ради № 192 від 20.12.2017 року «Про створення комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування» вважати таки, що втратив чинність.

 Міський голова                                                                       Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток