Друкувати


01.02.2021
 
Про затвердження міської цільової програми «Про організацію та фінансування громадських робіт на території Новогродівської міської ради на 2021 рік»

З метою вирішення тимчасової зайнятості незайнятих громадян, згідно зі статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», керуючись частиною першої статті 17, статтею 18, пунктом 22 частини першої статті 26,частиною першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити міську цільову програму «Про організацію та фінансування громадських робіт на території Новогродівської міської ради на 2021 рік» (додається).
  2. Визначити, що джерелами фінансування даної програми є міський бюджет та, Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Роженко М.В., на постійні комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємства, торгівлі та сфери послуг (Безручко Н. П.) і з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Левенець Д.В.).

Міський голова                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток