Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


01.02.2021
 
Про виконання за 2020 рік Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2020 рік

Заслухавши звіт начальника відділу економіки Шевченко Л.С. про виконання протягом 2020 року Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2020 рік, міська рада відзначає, що реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку міста на 2020 рік відбулася в складних умовах розвитку економіки міста на фоні нестабільної роботи бюджетоутворюючих підприємств, проте дозволила забезпечити вирішення низки програмних заходів, повязаних з розв’язанням пріоритетних соціальних проблем міста.

Протягом звітного періоду виконувалися заходи, що мають соціальну спрямованість у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, молодіжної політики, соціального захисту населення тощо.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт про виконання за 2020 рік Програми економічного і соціального розвитку м. Новогродівка на 2020 рік, що додається, взяти до відома.
  2. Визначити, що в результаті спільних дій Новогродівської міської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ, організацій, розташованих на території м. Новогродівка, забезпечено виконання основних заходів та показників Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2020 рік.

Додаток: на 48 арк. в 1 прим.

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток

додаток 2 Індикатори

додаток 3 Основні показники

додаток 4 проєкти

додаток Фінансування заходів

додаток фінансування проєктів