Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 33 від 15.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.02.2021 №33
 
Про погодження фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В. тарифу на послугу з постачання теплової енергії в м. Новогродівка

З метою створення конкурентного середовища в м.Новогродівка у сфері постачання теплової енергії, на підставі клопотання фізичної особи-підприємця Федорової І.В. від 20 січня 2021 року щодо погодження тарифу з постачання теплової енергії для опалення об’єктів соціальної сфери в м.Новогродівка, згідно з постановою Кабінету Міністрів  України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», відповідно Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, керуючись статтею 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Погодити структуру тарифу на послугу з постачання теплової енергії фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В. та тариф у розмірі за 1 Гкал теплової енергії – 2307,61  грн. згідно додатку (додається).

2. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В. забезпечити доведення до відома споживачів інформацію про розмір тарифу на послугу з постачання теплової енергії для опалення об’єктів соціальної сфери м.Новогродівка, шляхом оприлюднення в 10-ти денний термін після прийняття даного рішення  на офіційному сайті Новогродівської міської ради.

3. Ввести в дію погоджений тариф після проходження процедур, передбачених чинним законодавством України.

4. Рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 23.10.2019 № 270  «Про погодження тарифу фізичній особі-підприємцю Федоровій І.В. на послугу з теплопостачання» вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                                          Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: